Понеділок, 2019-Тра-20, 10:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Дмитрівська середня ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наш час
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Інформація для батьків

6 правил для батьків - розумних користувачів Інтернету

 

Кількість комп’ютерів, для яких встановлюється з’єднання з мережею Інтернет, зростає кожного дня. Водночас як серед корпоративних, так і серед домашніх користувачів  дедалі поширенішим стає підключення до високошвидкісних каналів. Це означає, що все більше дітей отримують можливість працювати в Інтернеті, а отже, надзвичайно актуальною стає проблема безпеки наших дітей у Всесвітній мережі. Оскільки від самого початку мережа Інтернет розвивалася неконтрольовано, тепер у ній міститься величезний обсяг інформації, серед якої багато небезпечної. У зв’язку з цим, а також тому, що вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає дедалі молодшим, постає проблема захисту дітей.  А хто їм у цьому допоможе, як не їхні     батьки? Отже правила такі:


1. Розмістіть комп’ютер у кімнаті, яку використовують усі члени родини. 
    Іноді діти тримають у секреті те, що вони користуються Інтернетом. Вони можуть не бажати того, аби їх батьки були у курсі їх дій в мережі. Важливо не реагувати досить емоційно, а зробити все можливе, аби зняти цю психологічну напругу.
    Обговорювати можливі труднощі легше, коли комп’ютер знаходиться у спільній кімнаті. Крім того, ви можете використовувати Інтернет разом із дитиною. Таким чином, розмови про Інтернет та контроль за його використанням стануть повсякденною частиною вашого родинного        життя.2. Використовуйте таймер для обмеження часу, який дитина проводить в Інтернеті.
    Заздалегідь погодьте тривалість перебування в Інтернеті. 
    Бажано визначити час перебування дітей в он-лайні. Час, проведений за комп’ютером, необхідно обмежити для того, аби не нанести шкоду стану здоров’я дитини. Ігрова комп’ютерна залежність стала великою проблемою у всьому світі.
    Обговоріть час перебування дитини в Інтернеті та домовтесь про використання будильника. Таким чином ви уникнете можливих конфліктних ситуацій.3. Використовуйте технічні засоби захисту: функції батьківського контролю в операційній системі,     антивірус      та        спам-фільтр. 
    Для роботи за комп’ютером зовсім необов’язково знати всі його функціональні можливості. Запросіть спеціаліста, якій налаштує операційну систему вашого комп’ютера та покаже, як працювати із батьківським контролем. Краще один раз побачити, аніж багато разів почути. Не використовуйте у себе вдома комп’ютер, якій технічно є незахищененим.
    Також ви можете пройти он-лайн навчання та навчитись найбільш ефективно використовувати функції безпеки браузера та самостійно налаштовувати батьківський контроль.
    Встановіть Microsoft Security Essentials зараз, і ваш комп’ютер буде захищеним у реальному часі від вірусів, програм-шпигунів та інших зловмисних програм.4. Створіть «Сімейні інтернет-правила», що містять правила онлайн-безпеки для дітей. 
    Діти навчаються шляхом експериментування. Якщо ви зацікавлені у тому, аби ваша дитина навчалась не на своїх власних помилках — якомога частіше обговорюйте теми, пов’язані із Інтернетом. Ви можете розказати, наприклад, про достовірність інформації, розташованої в мережі. Так ви невимушено створите свої «родинні правила» Інтернет-безпеки. Традиції, норми та правила, які закріпились у родині — довговічні.5. Проводьте більше часу із дитиною. Всіляко заохочуйте обговорення тем, пов’язаних з Інтернетом.
    В житті кожного трапляються помилки. Немає потреби сприймати помилки дітей як життєву проблему. Будуйте довірливі стосунки задля того, аби бути впевненими, що у будь-якій ситуації дитина звернеться за допомогою саме до вас. Щоб не сталось, ваша дитина повинна бути впевненою, що у будь якій ситуації вона може розраховувати на вашу підтримку та прийняття. Гарний рецепт побудови довірливих відносин — щоденне спілкування та спільне проведення вільного часу. В невимушеній ситуації набагато легше обговорювати «складні» питання.


6. Навчайте дітей критично ставитися до інформації в Інтернеті і не повідомляти конфіденційні        дані     он-лайн. 
    Повідомте дитині, що практично кожен може створити свій сайт, і при цьому ніхто не може проконтролювати достовірність інформації, розташованої на такому сайті. Навчіть дитину використовувати інформацію із різних перевірених джерел.

 

Освітні ресурси для сучасних батьків

- На допомогу батькам  

Найсучасніша інформація про здоров'я, розвиток та виховання дитини. Поради батькам, перша медична допомога, дитячі хвороби, список дитячих закладів.

- Ранній розвиток дитини

Рекомендації з розвитку дітей: читання, рахування, розвиток мови, музика, естетичний, інтелектуальний, фізичний розвиток. Вірші, пісні, казки. Клуб батьків. Корисна інформація для батьків.

- До та після трьох

Дошкільний, ранній розвиток дітей. Гарна підбірка занять для розвитку дитини, поділених за напрямками: мислимо, читаємо, рахуємо, рухаємося, мова, навколишній світ.

- Країна роздумів

Сайт, присвячений розвитку розумових здібностей дитини. Багато цікавих задач, малюнків, ребусів для дітей різного віку. Є можливість пошуку. База даних регулярно поповнюється.

- Малеча - ресурс для сучасних батьків

Сайт для людей, які готується стати батьками, а також для батьків, які мають маленьких дітей.

МАМА - ТАТО

 

 

Шановні учні, вчителі, батьки!

 

    У вашому навчальному закладі Комсомольський міський відділ міліції УМВС України в Полтавській області представляє начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей майор міліції Юрій Олексійович Гусаренко. З питаннями, пропозиціями та скаргами, які стосуються сфери зіткнення неповнолітніх із кримінальним та адміністративним законодавством, ви можете звернутися особисто, прибувши до Комсомольського міського відділу міліції по вул.Добровольського 6 в кабінет № 48, зателефонувавши за номером 0978778632 – Юрій Олексійович Гусаренко, скориставшись електронною поштою – kmsd.koms@mail.ru або написавши повідомлення в соціальній мережі vk.com користувачу під іменем «КМСД Комсомольск». Будь ласка, не соромтеся повідомляти про свої проблеми, нерозголошення та надання допомоги ми гарантуємо.

 

 

                                              З повагою,  начальник кримінальної міліції  у справах дітей Ю.О.Гусаренко

Наші контакти
39891 Полтавська область м.Горішні Плавні с.Дмитрівка вул.Молодіжна,7 email:dmschool.km@gmail.com fax:(05648)41117
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz